Hakkımızda

www.solucanlarim.com

Solucanlarim ailesi olarak ürettiğimiz organik solucan gübresi ile topraklarımızın daha sağlıklı bir yapıya kavuşarak tarımda verimliliğin artmasını ve ülkemizde kimyasal gübre kullanımı ile doğaya verilen zararın azalmasını, daha ekolojik bir çevreye ulaşmayı amaçlamaktayız.

Tesislerimizde ürettiğimiz hiçbir kimyasal barındırmayan tamamen doğal yollarla elde edilen solucan gübresini çiftçilerimize ulaştırarak organik ürünlerin daha verimli bir şekilde elde edilmesine destek olmaktayız.

Günümüzde solucan gübresi üretimi yapmak isteyen birçok girişimci bulunmakta fakat yer sorunu, zaman problemi gibi sebeplerle uygun koşulları sağlayıp ticari seviyede üretim yapamamakta.

Solucanlarim ailesi olarak tesislerimizde satın aldığınız solucanların bakımını yapmakta ve gübrelerini pazarda alıcılara ulaştırmaktayız. 

Oyunumuza yapılan yatırım ile solucan satın alınmakta ve solucanlarınız tesislerimizde sizin adınıza barındırılmakta bakımı üstlenilmekte. Satın almış olduğunuz solucanların işletmemize sağladığı ticari gelir  bakım masrafları ve hizmet bedeli düşüldükten sonra tarafınıza gönderilmektedir. Solucanlarim oyununda sahip olduğunuz her bir solucanın tesisimizde karşılığında tesislerimizde solucan bulunmakta,bu sebeple oyunumuz sınırsız üye alımına kapalıdır. Tesislerimizde bulunan solucan sayısı kadar oyunumuzda solucan bulunuyor.

Oyunumuzda barınan solucanlarınız, tesislerimizde bir yılını doldurduktan sonra talep ettiğiniz takdir adresinize gönderilir veya firmamız tarafından geri alımı yapılır.

 

www.solucanlarim.com için 100 TL veya 10000 TL yatırımda bulunan yatırımcı arasında herhangi bir fark gözetilmez, her yatırımın ana tutarı firmamız tarafından sigortalanarak garanti altına alınmaktadır, yatırım tutarına göre oluşan gelirler oyuncularımızın hesaplarına gönderilmektedir.

 

www.solucanlarim.com bir ponzi/saadet zinciri oluşumu değildir. Gerçek yatırıma, hizmete ve gelire dayanarak helal kazanç elde etmektedir.

 

Yatırımlarınız ile daha temiz bir dünya daha sağlıklı ürünler yetiştirilmesine destek olabilir, aynı zamanda kazanç sağlayabilirsiniz.Dilediğiniz zaman iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

Organik gübre üretimi ve kullanımı hakkında farkındalık oluşturarak ülkemizde tarımın gerçekleştiği toprakları daha sağlıklı ve verimli duruma getirmek.

Bizimle aynı düşünceye sahip olan organik tarımda yüksek verimlilik sağlayan solucan gübresinin üretimi yapmak isteyen fakat uygun koşullara sahip olamayan sektöre güvenen girişimcilerin ve yatırımcıların solucanlarını tesisimizde barındırarak, gübre üretiminden gelir sağlamalarına aracı olmak.

Birlikten kuvvet doğar anlayışı ile küçük miktardaki üretimleri tek çatı altında toplayarak ticari seviyede gelirin oluşmasını sağlayarak devamlılık sağlamak.

Girişimcilerin ve yatırımcıların uygun koşullara sahip olup bireysel olarak kendi solucan gübrelerini üretmek istediğinde, tesislerimizde bulunan solucanlarını  teslim   ederken  sahip olduğumuz bilgi tecrübelerimizi paylaşmak.

 

Vizyonumuz

Ülkemizde  yüksek oranda kullanılmakta olan kimyasal gübreye karşı alternatif ürün olan solucan gübresinin kullanım oranını yükselterek topraklarımızın verimliliğini ve sağlığını korumak. Bu yolda ilerken organik tarım sektöründe tüm yatırımcılarımızın desteği ile lider üretici konumuna ulaşmak.

Sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız